Druhý blog:Pokud chcete na mém blogu zveřejnit váš přáběh nebo FF nebo fantasi a cokoliv od vás napsané, přihlašte se TU , budu ráda když se zapojíte. Děkuju(PS:Povídky můžou bejt i TWC =D)
Povídky posílej na: Mysliveckovaml@seznam.cz


Aktuální bleskovka: TU (platná od 28.3 2010)

Červenec 2010

Konec Všeho!//aneb MVR♥

22. července 2010 v 19:13 | Jitulík Kaulitz Písá ...xD |  Moje Kecy
www.kaulitz-avril-kaulitz.blog.cz
ahojky zlatíčka♥ Nemůžu k tomuto řícu ani jedno...Rozhodla sjem se a je to jasné a definitivní..
Mám napráci jiné věci než jen koukat do monitoru a válet se u televize :/
Když jsemna PC tak jen pár hodin týdně a to už na blog nemám ani pomyšlení.
Mám svůj vlastní blog na kterém mě zastihnete pravidelně a také odepisuji na každý komentář.
Nechci vás tím urazit,ale musím přiznat že na tomhle blogu už komentáže ani nesleduji!
někdo se možná zeptá jestli jsem přestala mít ráda Tokio hotel a ostatníale nepřestala!♥
Mám je ráda a vždy je budu miLovat a i to je slabé slovo,prostě jen nemám čas na tento blog :/
Nebaví mě kopírovat články z cizích webů či s officiálního to je stejné xD
Nebaví mě to slyšít dobře! Ano články na oficiálních stránkách TH♥ si pořád čtu :-) alespoň obden,když tu jsem :-),ale to nemá vůbeb souvislost se zrušením tohoto blogu,prostě to berte tak,že už tento web mám okoukaný a navíc nedostatek času =D no jo vím už to opakuju zase znovu,ale je to tak =D Jen tohle to ovlivňuje.Jsou prázdniny a já si myslela že se sem o prázdninác dostanu. Nedostala sjem se nikam.Teď jsem byla někde a v Srpnu možná pojedu do Maděrska do lázní a pozděj na týden do Ústí n.L :-) Už nemám důvod proč tu být :/
Poznala sjem zde hodně skvělích lídí a vím že mi pomohli a vždy komentovali jak to jen šlo :-)♥
Moc vám za vše děkuji a doufám že se uvidíme i na mém druhém blogu :-)♥Zde je dresa:
www.tokio-diary-hotel.blog.cz , Pokud budete chtít samzřejmě ráda si s vámi popovídám i na icq :-) O něj mě můžete požádat na mém funkčím blogu :-) No už asi ani není nic co bych vysvětlovala snad jen....
mějte se krásně a nikdy na mě nezapomeňte :-)♥ děkuju moc a určitě napište :-)♥

Váš Jitulík Kaulitz♥


Podpoř prodej DVD a vyhraj!

8. července 2010 v 9:06 | Jitulík Kaulitz Písá ...xD |  News
Také se již nemůžete dočkat nového live DVD a CD Tokio Hotel pořízených na nezapomenutelné Humanoid City Tour? Chcete mít tyto kousky ve své TH sbírce? Chystáte si je koupit? Pokud ano, rozklikněte si celý článek a přečtěte si více o fan-akci, jak můžete podpořit prodej a propagaci nového DVD a CD v České republice a vyhrát tak zajímavé ceny!

Turné je již za námi, a společně se nám podařilo po několika letech snažení, aby se kapela během něj konečně vrátila do České republiky. Nyní nás čeká nejspíš opět dlouhá pauza čekání, a tu můžeme opět společně využít k tomu, abychom ukázali, že tu kluky chceme zpátky a že i když jsme malá země, dokážeme velké věci. Za posledních pár let jsme toho spolu hodně zažili, ale to, co kapelu táhne do země nejsou jen věrní fanoušci a jejich fan-akce, ale hlavně prodejnost v dané zemi.

Proto pojďme společně ukázat, že tu stále jsme, podporujeme kapelu a chceme ji tu. Na platinu to možná nedotáhnem, ale třeba se nám podaří nějaké pěkné vysoké číslo.

Úkol je jasný. Objednávejte si DVD a CD z ČESKÉ REPUBLIKY!

Když si produkt objednáte ze zahraničí, zvyšujete sice prodejnost, ale ne u nás. Pokud chceme kapele ukázat, že se tu dobře prodávají, musíme nakupovat z českých obchodů.

To ale není vše! Humanoid City Tour byla nezapomunetelná podíváná, která by se určitě líbila i fanouškům, kteří si kapelu jen tak poslechnou v rádiu nebo si o nich čas od času něco přečtou v časopise. K těmto lidem se ale často nedostanou všechny novinky, a spousta lidí se tak ani nedozví že Tokio Hotel právě vydali nové DVD a live CD.
Proč tedy neudělat reklamu? Vytiskněte si letáčky, které jsme zde pro vás připravili a vylepte je kdekoli můžete. Máte k dispozici jak černobílé, tak barevné. Našim úkolem je předat tuto informaci lidem, kteří novinky o TH pravidelně nesledují.

Nezapomeňte se vyfotit "v akci"! Pořiďte fotografie, kde všude jste letáčky vylepili...na ty, kteří vymyslí nejšílenější nebo nejoriginálnější místa nebo vylepí nejvíce letáčků, čeká samozřejmě velké překvapení!! Své fotografie nám zasílejte na thnachtschechien@email.cz

Pokud chcete pomoct, kopírujte tento článek na své blogy a šiřte tuto akci mezi ostatní.
Ready, Set, Go! Hurá do akce!!O nepřítomnosti G's v Catanii - 16.7.2010

8. července 2010 v 9:06 | Jitulík Kaulitz Písá ...xD |  News

Georg a Gustav se bohužel nezúčastní...ve skutečnosti měla celá kapela jiné plány, ale aspoň jsme se mohli "získat" Kaulitz dvojčata, aby zde zastoupili kapelu a ukázali se nadšeným fanouškům, i když žádné vystoupení samozřejmě nebude, protože budou chybět dva důležití členi kapely.

source: tokiohotel.it

DE Bravo 28/2010

8. července 2010 v 9:05 | Jitulík Kaulitz Písá ...xD |  Magazines

Fotka posteru je z pražského koncertu.

Bill a Tom budou v Catanii (16.7.2010)

8. července 2010 v 9:05 | Jitulík Kaulitz Písá ...xD |  News
Tokio Hotel Italy těší, že může zveřejnit informaci, že Bill a Tom budou hosté na MTV TRL on Tour v pátek, 16. července, aby zde představili nový materiál Tokio Hotel a nově vydané LIVE DVD/CD Humanoid City Tour - s koncertem natočeným v Miláně.

Návštěva kapely nás dělá pyšnými, protože díky naší tvrdé práci se nám podařilo dostat kapelu do iižní Itálii, aby něco vrátili i fanouškům, kteří neměli tu šanci vidět je během jejich promo-turné a koncertů ve střední a severní Itálii.

Doufáme, že jsme vás s tímto potěšili, a proto vás očekáváme v Catanii - teď už nejsou výmluvy!

Další podrobnosti budou v nejbližších dnech na tokiohotel.it

source: tokiohotel.it

Arthur und die Minimoys 3

8. července 2010 v 9:04 | Jitulík Kaulitz Písá ...xD |  News

Arthurovo dobrodružství bude znovu brzo pokračovat a my doufáme, že znovu uslyšíme Billův hlas v německé verzi. Název filmu je v angličtině "Arthur and the Two Worlds War". Podle Cinefacts.de by německá verze měla přijít již tento rok! Bill už nadaboval dva předchozí filmy Arthur und die Minimoys v roce 2007 a 2009.


Tokio Hotel: Koncert Prince

8. července 2010 v 9:04 | Jitulík Kaulitz Písá ...xD |  Články
Tokio Hotel dvojčata, Bill Kaulitz a Tom Kaulitz, se skrývali pod svými čepkami, když byli na koncertu Prince, který se konal ve Waldbühne Olympic Stadium v pondělí (5. července) v Berlíně.

Prince v poslední době vyvolal určitou kontroverzi: "Internet je kompletně pryč," řekl 52letý britskému Daily Mirror. "Internet je jako MTV. Jeden čas tam byl hip a teď je to zastaralé. Jinak všechny tyhle počítače a digitální věci nejsou dobré. Prostě naplní vaší hlavu čísly a to pro vás nemůže být dobré."

Níže je je nejnovější klip Tokio Hotel pro song Darkside of the Sun, což je jeich třetí singl z posledního alba Humaoid. Klip je mix koncertních záběrů a videoklipů!

HQ fotky:5.7.2010 Berlin - at Prince's Concert #3

8. července 2010 v 9:03 | Jitulík Kaulitz Písá ...xD |  Veřejné akce a ceny
Tyhle fotky jsou o něco větší než ty předešlé.


TH 16. července v Itálii

8. července 2010 v 9:03 | Jitulík Kaulitz Písá ...xD |  News

Bill a Tom budou hosté MTV TRL on Tour v Catanii (Itálie) - 16. července 2010, aby zde představili jejich nové Live-DVD/CD!


Avril & Brody-Trousdale Bar - West Hollywood 06.07.10

8. července 2010 v 9:01 | Jitulík Kaulitz Písá ...xD |  Fotky
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Forbidden Rose na trhu v ČR od 1. července!

8. července 2010 v 9:01 | Jitulík Kaulitz Písá ...xD |  Novinky
Mezinárodní umělecká hvězda Avril Lavigne uvádí svou druhou vůni, Forbidden Rose. Zachycujíc Avrilinu zajímavost a zároveň i dráždivý appeal, je Forbidden Rose jedinečnou vůní, která dodává dívkám odvahu žít podle svých pravidel. Zatímco první vůně Avril, Black Star, byla o dotýkání se hvězd a bytím svou vlastní hvězdou, Forbidden Rose vyzývá dívky, aby směle posunovaly hranice a nacházely vzrušení ve světě bez omezení. Forbidden Rose prozkoumává nekonečné možnosti, které mohou dívky objevit, pokud se odváží.
Inspirována symbolickou černou růží, tato vůně Ti dodá odvahy kodhalení světa fantazie. Vtomto magickém světě je vše možné. "Přála jsem si vytvořit vůni, která přenese jedinečný postoj mé první vůně do nové emoční hloubky, se špetkou tajemna a kouzla," říká Avril.

Vůně:
Forbidden Rose je jiskřivá směs ovocných, květinových a dřevitých nót, které společně tvoří oduševnělou kompozici. Snáznaky fantazie a nebojácnosti Forbidden Rose ožívá, tak jako pohádka, uchvacujícím začátkem, romantickým srdcem a hřejivým happy-endem. 
Vůně se rozvíjí samotným zakázaným ovocem - vždy okouzlujícím červeným jablkem, zahaleným delikátní broskví. 
Příběh pokračuje nótami bílého lotosu, dodávající vsrdci vůně čistotu a krásu.Do tajemství zahalují vůni okvětní lístky růže.
Základ vůně hřeje vanilka a sladké nóty pralinky. Základ vůně vyplývá z hlubokého dřevitého akordu a zakončuje uchvacující příběh Forbidden Rose's.

Avril Lavigne-Malibu 04/07/2010

8. července 2010 v 9:00 | Jitulík Kaulitz Písá ...xD |  Fotky
imagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.com

Avril Lavigne-In Siren Studio

8. července 2010 v 8:59 | Jitulík Kaulitz Písá ...xD |  Fotky
imagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.com

AL-FUCK-new tato!

8. července 2010 v 8:58 | Jitulík Kaulitz Písá ...xD |  Novinky
Avril má new tetování FUCK!Mě se líbí!!

Miley Cyrus-QMD! Magazine (2010)

8. července 2010 v 8:56 | Jitulík Kaulitz Písá ...xD |  ČasopisyM
imagebam.com imagebam.com imagebam.com

5.7.2010 Berlin - at Prince's Concert #2

6. července 2010 v 19:43 | Jitulík Kaulitz Písá ...xD |  Veřejné akce a ceny

Tom a Bill Kaulitzovi navštívili koncert Prince

6. července 2010 v 19:42 | Jitulík Kaulitz Písá ...xD |  Články
Berlin. Účast na jediném německém koncertu popové hvězdy Prince v pondělí večer v berlinském
Waldbühne ohlásilo mnoho celebrit.

Mezi 15.000 návštěvníky (míst bylo 22.000) se také vmísili Kaulitz-bratři, Bill a Tom z Tokio Hotel. Bill překvapil neobvykle jednoduchou elegancí bez obvyklých nesmyslů na obličeji. Bratr Tom se skrýval za obrovskými slunečními brýlemi. Spatřeni byli také Silbermond, Jan Delay, Alexandra Maria Lara a její britský manžel Sam Riley stejně tak jako Peter Fox. Všichni - vyjma samozřemě Kaulitz-bratrů - si na vystoupení 52letého Prince libovali ve vzpomínkách na 80. léta.

(c) tokio-hotel-de.blog.cz

Berlínský Prince - show se stala párty

6. července 2010 v 19:41 | Jitulík Kaulitz Písá ...xD |  Články
Prince poctil Waldbühne a tam panovalo nadšení. V davu byly dokonce i celebrity.

[...]

Do Waldbühne přišlo 15.000 diváků a že nějakých 7.000 míst zůstalo prázdných, nechalo diváky netečnými. Tak měli víc místa k tanci! Mezi diváky: Kaulitz-bratři z Tokio Hotel, Silbermond, Peter Fox, Alexandra Maria Lara a Sam Riley, Jan Delay (vidíte v galerii).

[...]
5.7.2010 Berlin - at Prince's Concert

6. července 2010 v 19:39 | Jitulík Kaulitz Písá ...xD |  Veřejné akce a ceny


Fotka Toma

6. července 2010 v 19:38 | Jitulík Kaulitz Písá ...xD |  Tom Kaulitz