Druhý blog:Pokud chcete na mém blogu zveřejnit váš přáběh nebo FF nebo fantasi a cokoliv od vás napsané, přihlašte se TU , budu ráda když se zapojíte. Děkuju(PS:Povídky můžou bejt i TWC =D)
Povídky posílej na: Mysliveckovaml@seznam.cz


Aktuální bleskovka: TU (platná od 28.3 2010)

Hlavní věc: vypadá to cool!

24. listopadu 2009 v 11:45 | Jitulík Kaulitz Písá ...xD |  Rozhovory


Superstar o svém vzhledu, novém filmu a svém prvním polibku.
Bill Kaulitz frontman z mega-kapely Tokio Hotel má vždy extravagantní styling. Současně, ještě víc než obvykle...
Tmavý make-up na očích, perfektně nalakované nehty. V interview s Bild.de vyjasňuje věci o svém stylu, mluví o novém filmu Arthur a Minimojové 2 a o svém prvním polibku.
Na svých čtyř palcových vysokých botách, je skoro o dvě hlavy vyšší než Bild.de redaktor. "Trochu jsem vyrostl, mám teď 1,88," říká Bill na běžnou fotku, v sedící poloze, které dává přednost. "A proto teď nosím taky podpatky!"
A nejenom to: jeho vlasy, oblečení Christian Dior a Rick Owens, mnoho stříbrných šperků kolem krku a kožené rukavice. Mladý muž rozhodně ví, jak se objevit ve středu pozornosti.

Bille? Jsi to ty v tom, co nosíš?
Bill: Ano, rozhodně. U mě je tohle důležité od začátku. Mít svobodu, nosit to, co chci. Největším kusem svobody je moje vlastní tělo. Chci se sám rozhodovat, jak budu vypadat. Mít stylistu, který by za mě rozhodoval všechno, to by byla moje největší noční můra. To bych nikdy neudělal. Pro mě je důležité, že se cítím pohodlně a nenudím se.

Byl jsi vždy tak přesvědčený nebo jsi se tak vyvinul časem?
Bill: Na prvním setkání s naší nahrávací společností nám chtěli dát stylistu, který by mi říkal, jak bych měl nosit vlasy. Byla to první věc, kterou jsem odmítnul. Bylo mi tehdy čtrnáct. Kolem tohohle tu byly diskuze již od začátku.

Utrácíš hodně peněz za oblečení?
Bill: Není důležité, jestli je moje oblečení drahé nebo ne. Neměl jsem kdysi tolik peněz, tak jsem si dělal vlastní věci, někdy to dělám i teď. Nebo něco nakreslím a potom udělám. Mám nějaké bundy, které stojí tak $10. Hlavní věc je ta, že to vypadá cool!

Co ostatní říkají o tvém stylu a je to pro tebe nedůležité?
Bill: S Tokio Hotel tu byly někdy chvíle, kdy jsem nemohl slyšet ani jméno. Nemohl jsem vidět svoji vlastní tvář, vlasy, prostě všechno. Nemohl jsem vinit ostatní, když to tak cítili. Potom náhle přišel čas na něco jiného. Prezentovat se jinak.

Shledáváš se krásným?
Bill: Nejsem jeden z těch, kteří stojí před zrcadlem a říkají "Woah, jsi tak sexy!" I když si to hodně lidí myslí, že o sobě takhle přemýšlím. Když ostatní lidi říkají, že vypadám dobře, tak jsem samozřejmě šťastný. To můžete vidět.

Kolik času pro sebe ráno potřebuješ?
Bill: Se sprchou, oblečením, make-upem potřebuji tak hodinu, než jsem připravený. Samozřejmě, že tu jsou dny, kdy se nestylizuji. Jít s takovými vlasy na letiště, to by bylo otravné. To si prostě nasadím čepici a nemám make-up. Doma vstanu a sednu si v teplákách neoholený před televizi - jako každý jiný.

V Arthur a Minimojové 2 mluví hlavní postavu. A ten měl svůj první polibek...
Bill: Ano. Při dabování tohohle ve studiu si musíte políbit vlastní ruku, aby to znělo reálně. To už není tak romantické jako se to zjevuje ve filmu.

Kdy jsi měl svůj první polibek?
Bill: Bylo mi devět nebo deset. Tom a já jsme políbili stejnou dívku. Ale políbil ji den přede mnou. Já měl den zpoždění. Bylo to hrozné. Myslím, že první polibek opravdu nebyl dobrý. Myslel jsem, že to bylo hrozné. Druhý byl lepší.

Chceš příště získat Hollywood?
Bill: Doteď tu nebyla žádná role. Myslím, že je velmi těžké hrát. Mám nějaké zkušenosti z videoklipů, ale celý film je naprosto rozdílná věc. Když přijde ten správný film, tak bych o něčem mohl přemýšlet. Filmy s upíry jsou mé oblíbené. Můj sen jako dítěte by se naplnil, kdybych měl šanci v nějakém hrát.

Bill Kaulitz v příštím díle Twilight? Teen hvězda na to rozhodně má ten správný styl...


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama